TKS AS
Kvernelandsvegen 100
N-4355 Kvernaland
Norway

Tlf. +47 51 77 05 00

Kontakt oss
Er du interessert i våre produkter eller har andre spørsmål, ser vi gjerne at du tar kontakt med oss.

 

-Navn/e-post/funksjon

-

 

Telefon
Tønnes Helge Kverneland
thk@tks-as.no

Daglig leder

Mobil: 930 07 270
Henrik Bilstad
henrikb@tks-as.no

Salgssjef Løft

Mobil: 930 59 960
Ingve Digernes
ingved@tks-as.no

Salg Løft

Mobil: 417 65 995

Sveinung Hadland
sveinungh@tks-as.no

Prosjektleder Løft

Mobil:  941 38 776

 

 


Tone Nina Søyland Eia
ninae@tks-as.no

Sentralbord

Direkte: 51 77 05 00

Morten Fuglestad
mortenf@tks-as.no

Ekspedisjonssjef

Mobil: 401 01 959

Torleiv Taksdal
torleivt@tks-as.no

Service

Mobil: 930 07 272

Marit Kyllingstad
maritkyl@tks-as.no

Ordre/faktura

Mobil: 900 35 657

Heidi Høie Molland
heidih@tks-as.no

Regnskap

Mobil: 958 67 823
  TKS Løft er leverandør av kraner og løfteutstyr for løfting i industri, landbruk og annen virksomhet. Vi sørger for en lettere hverdag
  Aktuelt: